Srećan kraj drame! PRONAĐENA DEVOJČICA NATALI (5)! Potraga u Novom Sadu uspešno okončana
Devojčica Natali (5), koja je danas nestala na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, pronađena je, saznaje Dnevnik.
Devojčica je pronađena u zgradi gde živi u Dositejevoj ulici, u širem centru grada.
Kako saznajemo, ona se sama vratila kući nakon što se izgubila i bila je kod komšinice.
Potraga je trajala skoro dva sata, a devojčica je nestala na Bulevaru oslobođenja dok je bila sa majkom i otrgla joj se iz ruku.
Podsetimo, devojčici se trag izgubio danas oko 16 časova u blizini Flaing Dačmana na Bulevaru oslobođenja. Prema ranijim informacijama, bila je sa majkom, a nestala je kod broja 52.
Prema recima očevidaca, oni su oko 15. 30 videli uspaničenu majku kako doziva dete. Iako se pretpostavlja se da se devojčica izgubila, o svemu je ipak obaveštena policija.