Срећан крај драме! ПРОНАЂЕНА ДЕВОЈЧИЦА НАТАЛИ (5)! Потрага у Новом Саду успешно окончана
Девојчица Натали (5), која је данас нестала на Булевару ослобођења у Новом Саду, пронађена је, сазнаје Дневник.
Девојчица је пронађена у згради где живи у Доситејевој улици, у ширем центру града.
Како сазнајемо, она се сама вратила кући након што се изгубила и била је код комшинице.
Потрага је трајала скоро два сата, а девојчица је нестала на Булевару ослобођења док је била са мајком и отргла јој се из руку.
Подсетимо, девојчици се траг изгубио данас око 16 часова у близини Флаинг Дачмана на Булевару ослобођења. Према ранијим информацијама, била је са мајком, а нестала је код броја 52.
Према рецима очевидаца, они су око 15. 30 видели успаничену мајку како дозива дете. Иако се претпоставља се да се девојчица изгубила, о свему је ипак обавештена полиција.