Ako treba isto ovako sa Zvezdom – da igramo lošije, ali da pobedimo! TANJGA NAKON TRIJUMFA NAD ČUKOM: Glavama smo već u finalu Kupa
Fudbaleri Vojvodine pobedili su rezultatom 1:0 Čukarički u 35. kolu Superlige u Novom Sadu.
Vojvodina u pobedničkom ritmu ide u finale Kupa Srbije koje je očekuje u sredu protiv Crvene zvezde u Loznici.
– Moram da budem zadovoljan rezultatom, koji je možda mogao za koji gol da bude ubedljiviji – rekao je šef stručnog štaba Novosađana Miroslav Tanjga nakon utakmice za TV Arena sport. – Ušli smo u utakmicu koncentrisani u nekim trenucima, s druge strane je bilo dosta grešaka ne znam iz kojih razloga pošto mi nismo pod nekim velikim pritiskom što se tiče prvenstva. Ali mislim da smo sa glavama već bili u sredu u Loznici, to je verovatno jače od igrača. Jedna korektna utakmica što se tiče Čukaričkog, oni su igrali da tako kažem više da odrade, vidim da su ti igrači manje-više na odmorima što se tiče glave. Čestitam momcima na pobedi, to je najbitnije. Ono što sada očekujem jeste da se koncentrišemo i uđemo u utakmicu sa Zvezdom da dobijemo, ako treba isto na ovakav način – da igramo lošije, ali da dobijemo – rekao je Tanjga.