(FOTO/VIDEO) "SRPSKI NARODE, PREDSEDNIČE VIDIMO SE U BEOGRADU" Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina! Prisustvovaće skupu u subotu- Ovo je njihova poruka
25.06.2026.
08:20
09:13
Komentari (0)
Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana, krenuli su pešice s Petrovaradina kako bi pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine.
Vukašin Đoković, politički analitičar, istakao je za Informer televiziju da je atmosfera pozitivna i da idu punog srca put prestonice.
-Krećemo iz Srpske Atine, da pokažemo poruku jedinstva, da je otadžbina iznad svega. Ponosno poručujemo i pozivamo svakog patriotu da dođe 27. juna u Beograd. Ne želimo nasilje, to nije naš vid borbe. Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu! Srbija pobeđuje i uvek će pobeđivati- poruka je Đokovića.