(ФОТО/ВИДЕО) "СРПСКИ НАРОДЕ, ПРЕДСЕДНИЧЕ ВИДИМО СЕ У БЕОГРАДУ" Новосађани кренули пешице пут престонице с Петроварадина! Присуствоваће скупу у суботу- Ово је њихова порука
25.06.2026.
08:20
09:12
Коментари (0)
Неколико стотина симпатизера, активиста СНС и грађана, кренули су пешице с Петроварадина како би пружили подршку председнику Александру Вучићу и већинској Србији у суботу, 27. јуна, на платоу испред Народне скупштине.
Вукашин Ђоковић, политички аналитичар, истакао је за Информер телевизију да је атмосфера позитивна и да иду пуног срца пут престонице.
-Крећемо из Српске Атине, да покажемо поруку јединства, да је отаџбина изнад свега. Поносно поручујемо и позивамо сваког патриоту да дође 27. јуна у Београд. Не желимо насиље, то није наш вид борбе. Српски народе, председниче, видимо се у Београду! Србија побеђује и увек ће побеђивати- порука је Ђоковића.