(ФОТО/ВИДЕО) "СРПСКИ НАРОДЕ, ПРЕДСЕДНИЧЕ ВИДИМО СЕ У БЕОГРАДУ" Новосађани кренули пешице пут престонице с Петроварадина! Присуствоваће скупу у суботу- Ово је њихова порука 25.06.2026. 08:20 09:13 Пише: Дневник Коментари (0) Неколико стотина симпатизера, активиста СНС и грађана, кренули су пешице с Петроварадина како би пружили подршку председнику Александру Вучићу и већинској Србији у суботу, 27. јуна, на платоу испред Народне скупштине. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар