(FOTO/VIDEO) "SRPSKI NARODE, PREDSEDNIČE VIDIMO SE U BEOGRADU" Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina! Prisustvovaće skupu u subotu- Ovo je njihova poruka 25.06.2026. 08:20 09:13 Piše: Dnevnik Komentari (0) Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana, krenuli su pešice s Petrovaradina kako bi pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine. Vaše ime Tekst komentara Interests Uslovi korišćenja Pošaljite komentar