Predsednica novosadske Skupštine Vučinić čestitala 74. rođendan JKP „Tržnica“: Nastavljamo da ulažemo u jedan od najznačajnijih gradskih preduzeća
Dina Vučinić, predsednica Skupštine Grada Novog Sada, prisustvovala je obeležavanju 74 godine uspešnog rada JKP „Tržnica“ Novi Sad.
-Danas sam prisustvovala obeležavanju 74 godine uspešnog rada JKP „Tržnica“ Novi Sad, jednog od najznačajnijih gradskih preduzeća koje već više od sedam decenija predstavlja važan deo svakodnevnog života Novosađana. Novosadske tržnice su mnogo više od mesta trgovine – one su mesta susreta, razgovora, poverenja i podrške domaćim proizvođačima, koja čuvaju tradiciju i daju značajan doprinos razvoju lokalne privrede- napisala je Vučinić na Instagramu.
Kako dalje navodi, zahvaljujući predanom radu generacija zaposlenih, JKP „Tržnica“ uspelo je da očuva svoju prepoznatljivost, istovremeno prateći potrebe savremenog grada koji se kontinuirano razvija i napreduje.
-Čestitala sam rukovodstvu i zaposlenima ovaj značajan jubilej i zahvalila im na svemu što čine za naše sugrađane. Uverena sam da će „Tržnica“ i u godinama koje dolaze nastaviti da bude primer uspešnog poslovanja, razvoja i posvećenosti građanima. Grad Novi Sad nastaviće da ulaže u razvoj infrastrukture, modernizaciju usluga i jačanje lokalne privrede, jer su stabilnost, odgovorno upravljanje i kontinuirana ulaganja temelj daljeg napretka našeg grada. Srećan 74. rođendan JKP „Tržnica“ Novi Sad- poručila je.