Председница новосадске Скупштине Вучинић честитала 74. рођендан ЈКП „Тржница“: Настављамо да улажемо у један од најзначајнијих градских предузећа
Дина Вучинић, председница Скупштине Града Новог Сада, присуствовала је обележавању 74 године успешног рада ЈКП „Тржница“ Нови Сад.
-Данас сам присуствовала обележавању 74 године успешног рада ЈКП „Тржница“ Нови Сад, једног од најзначајнијих градских предузећа које већ више од седам деценија представља важан део свакодневног живота Новосађана. Новосадске тржнице су много више од места трговине – оне су места сусрета, разговора, поверења и подршке домаћим произвођачима, која чувају традицију и дају значајан допринос развоју локалне привреде- написала је Вучинић на Инстаграму.
Како даље наводи, захваљујући преданом раду генерација запослених, ЈКП „Тржница“ успело је да очува своју препознатљивост, истовремено пратећи потребе савременог града који се континуирано развија и напредује.
-Честитала сам руководству и запосленима овај значајан јубилеј и захвалила им на свему што чине за наше суграђане. Уверена сам да ће „Тржница“ и у годинама које долазе наставити да буде пример успешног пословања, развоја и посвећености грађанима. Град Нови Сад наставиће да улаже у развој инфраструктуре, модернизацију услуга и јачање локалне привреде, јер су стабилност, одговорно управљање и континуирана улагања темељ даљег напретка нашег града. Срећан 74. рођендан ЈКП „Тржница“ Нови Сад- поручила је.