(VIDEO) GRADONAČELNIK NOVOG SADA MOTOROM STIGAO NA SKUP U BEOGRADU “Svi žele da osete pozitivnu energiju i podrže predsednika Vučića“
27.06.2026.
15:28
15:45
Komentari (0)
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin danas je motorom stigao na veliki skup u Beogradu.