(ВИДЕО) ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МОТОРОМ СТИГАО НА СКУП У БЕОГРАДУ “Сви желе да осете позитивну енергију и подрже председника Вучића“
27.06.2026.
15:28
15:45
Коментари (0)
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин данас је мотором стигао на велики скуп у Београду.