(ВИДЕО) ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МОТОРОМ СТИГАО НА СКУП У БЕОГРАДУ “Сви желе да осете позитивну енергију и подрже председника Вучића“
27.06.2026.
15:28
15:45
Коментари (0)
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин данас је мотором стигао на велики скуп у Београду.
-Прелепа је атмосфера и невероватна енергија заиста, више од 150 мотораша је дошло из Новог Сада данас у Београд – поручио је градоначелник Мићин.
Он је додао да са ким год је разговарао, сви су хтели да дођу у Београд, испред Скупштине Србије, да осете позитивну енергију и да подрже председника Александра Вучића и бољу и стабилнију Србију.
-Видећемо шта ће председник Вучић данас изнети пред нас. Сигуран сам да ће то бити неке сјајне мере, као и до сада – истакао је Жарко Мићин.