SEDMI BUNAR U NOVOM SADU PONOVO U FUNKCIJI POSLE 18 GODINA: Ubrzavaju se radovi JKP "Vodovod i kanalizacija", biće sigurnije snabdevanje vodom
15.01.2026.
08:35
08:56
Komentari (4)
Nakon 18 godina u sistem vodosnabdevanja biće vraćen sedmi bunar, čija regeneracija treba uskoro da počne, kao i ugradnja novih drenova u bunar BHD 3 na Štrandu, navode u JKP „Vodovod i kanalizacija”.