СЕДМИ БУНАР У НОВОМ САДУ ПОНОВО У ФУНКЦИЈИ ПОСЛЕ 18 ГОДИНА: Убрзавају се радови ЈКП "Водовод и канализација", биће сигурније снабдевање водом
15.01.2026.
08:35
08:56
Коментари (4)
Након 18 година у систем водоснабдевања биће враћен седми бунар, чија регенерација треба ускоро да почне, као и уградња нових дренова у бунар БХД 3 на Штранду, наводе у ЈКП „Водовод и канализација”.