Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

BLAGOJEVIĆ ODREDIO STARTNIH 11 ZA HIBERNIJAN: Sek i Vukotić igraju od prvog minuta

07.08.2025. 20:18 20:54
Piše:
Izvor:
Tanjug
partizan
Foto: FK Partizan

Trener fudbalera Partizana Srđan Blagojević odredio je startnu postavu za večerašnju utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konfrenrecije protiv škotskog Hibernijana, a među prvih 11 igrača nalaze se Demba Sek i Milan Vukotić.

Partizan će igrati u sledećem sastvu: M. Milošević, Roganović, Simić, Đurđević, Jurčević, Dragojević, Ugrešić, Vukotić, Sek, Trifunović, J. Milošević.

 

 

Za Hibernijan će igrati: Smit, O'Hara, Buširi, Iredejl, Obita, Keden, Levit, Maligan, Bojl, Boubi, MekGrat.

Prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za LK igra se u večeras u Beogradu od 21 sat. Revanš je 14. avgusta u Edinburgu. 

Pobednik dvomeča između Partizana i Hibernijana igarće će u plej-ofu za LK protiv poraženog iz duela između AEK-a iz Larnake i Legije.

 

 

Izvor:
Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar
"Vapimo za novim iskustvom" SRĐAN BLAGOJEVIĆ ISTAKAO DA JE CILJ ŠTO BOLJI REZULTAT U PRVOM MEČU PROTIV HIBERNIJANA
blagojevic

"Vapimo za novim iskustvom" SRĐAN BLAGOJEVIĆ ISTAKAO DA JE CILJ ŠTO BOLJI REZULTAT U PRVOM MEČU PROTIV HIBERNIJANA

06.08.2025. 17:00 17:11