MANČESTER JUNAJTED PRATIO PARTIZANOVE BISERE: Engleski velikan zadovoljan, nije završio priču oko talentovanog tandema
26.05.2025.
13:27
13:29
Komentari (0)
Fudbalski klub Partizan je ove sezone u prvi tim uvrstio veliki broj mladih igrača, a dvojica su se istakla ponajviše - Vanja Dragojević i Ognjen Ugrešić.
Obojica su u poslednjoj utakmici Super lige ove sezone ostavili dobar utisak, a sa tribina ih je posmatrao pomoćnik sportskog direktora Mančester junajteda, Andreas Herman.
Partije dvojice Partizanovih „bisera“ nisu promakle oštrom oku nemačkog stručnjaka ni u utakmici sa Vojvodinom, pa ni u nekim prethodnim.
Prema saznanjima Sport kluba, Herman je bio izuzetno zadovoljan onim što je video od dvojice igrača i Junajted ovde nije završio priču oko dvojice talentovanih igrača.