Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

UVEK JE LEPO POBEDITI VEČITOG RIVALA NA NJEGOVOM TERENU: Milojević se zahvalio i navijačima

20.09.2025. 21:37 21:58
Piše:
Izvor:
FK Crvena zvezda
спорт
Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde su trijumfovali u 177. večitom derbiju rezultatom 2:1 protiv Partizana.

– Mislim da je zaslužena pobeda. Imali smo dobar plan u prvom poluvremenu, gde smo dominirali i Partizan nam nije pravio probleme. Međutim, sigurno da su promene i u formaciji i u sastavu rivala dovele do toga da Partizan ima prednost u posedu, pa smo im to prepustili i čekali priliku da ih ugrozimo. Sve u svemu, mislim da je bila dobra utakmica, pravi derbi, sa šansama na obe strane. Čestitam mojim igračima i našim divnim navijačima, a uvek je lepo pobediti večitog rivala na njegovom terenu – rekao je šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević.

Iskusni strateg je iskoristio priliku da se zahvali i navijačima na podršci.

– Uvek su uz nas i mnogo nam znače. Hvala im na podršci.

Zvezda je pred 26.254 navijača u Humskoj pobedila Partizan kao gost u dva vezana derbija prvi put posle 54 godine.

Za to je jedan od najzaslužnijih bio rezervista Nemanja Radonjić.

Videćemo za Radonjića u prvoj postavi. Danas smo izašli bez krilnog napadača. Van protokola su nam ostali Olajinka i Lučić. Nekad je žrtva taktike i ideje. Nemam šta da dodam za Radonjića, sve je rečeno. Pravi, kvalitetan igrač, na njemu je samo da bude maksimalno fizički pripremljen dodao je Milojević.

Zvezdu u sredu očekuje utakmica kod kuće protiv Seltika.

Ligu Evrope krećemo protiv Seltika, nadam se da ćemo pred našim navijačima odigrati dobro u sredu, ali opet, morate da dobijate i u domaćem prvenstvu i da pobedite Partizan. Ne sumnjam da će naši navijači doći da podrže momke, jer nam dolazi ekipa koja je nivoa Lige šampiona, igrali su kvalifikacije kao i mi, prošle godine su igrali u grupnoj fazi zaključio je Milojević.

Izvor:
FK Crvena zvezda
Piše:
Pošaljite komentar