Na dva takmičenja osvojili 18 medalja
Članovi kluba Srpski vitez iz Čelareva gde god se takmiče u sportskom obaranju ruke tardicionalno osvoje veliki broj medalja i često budu ekipno najuspešniji.
Tako je bilo i na dva poslednja takmičenja, gde su osvojili osamnaest medalja, deset zlatnih, pet srebrnih i tri bronzane.
Na Sajmu sporta u Novom Sadu učestvovala su četiri takmičara Srpskog viteza, blizanci Marko i Miloš Todić, Slobodan Novaković i Miloš Kovač. Osvojili su deset medalja, a najbolji je bio Marko Todić sa četiri zlatne, Slobodan Novaković sa po jednom zlatnom i srebrnom, dok su Miloš Todić i Miloš Kovač osvojili po jednu srebrnu i bronzanu medalju.
Marko Todić je proglašen za apsolutnog pobednika takmičenja. Marko je pobedio i Ivana Veselića iz Valjeva i levom i desnom rukom u kategoriji do 110 kilograma, kao i Gorana Žepinu iz Kaća desnom rukom, a jedan i drugi su ovogodišnji apsolutni pobednici levom i desnom rkom na prvenstvu Srbije. U istoj kategoriji Marko je pobedio i brata Miloša koji je bio drugi, a Veselić treći u kategoriji do 110 kilograma desnom rukom. U Novom Sadu je bilo više od pedeset takmičara.
Na otvorenom prvenstvu Crne Gore u Baru nije se takmičio Miloš Kovač, a braća Todići i Novaković doneli su u Čelarevo osam medalja, pet zlatnih, dve srebrne i jednu bronzanu. Opet je najbolji bio Marko Todić sa četiri zlatne medalje, Novaković je osvojio tri od svakih po jednu, a Miloš srebrnu. Marko Todić je pobedio Gorana Žepinu iz Kaća desnom rukom i klupskog druga Novakovića levom rukom. I ovde su se ponovo sreli braća Marko i Miloš levom rukom u kategoriji preko 100 kilograma i opet je bolji bio Marko.U Baru je učestvovalo više od šezdeset takmičara iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Ukrajine i Crne Gore, a Čelarevčani su i kao ekipa bili najuspešniji.
U nedelju na Kupu Srbije Srpski vitez će nastupiti u punom sastavu, dva brata Todić, Novaković, Kovač, Latinović i Simijonović.
V. Vujanović