LETEĆE DVA PUTA NEDELJNO Er Srbija otvara novu liniju za Rusiju EVO OD KADA
Srpska nacionalna avio-kompanija Er Srbija (Air Serbia) uvrstila je novu destinaciju u Rusiji u svoj letnji red letenja.
Prema podacima iz rezervacionog sistema kompanije, od 19. maja 2026. godine planirani su direktni letovi između Beograda (BEG) i Nižnjeg Novgoroda (GOJ).
Letovi su za sada planirani dva puta nedeljno, utorkom i petkom.
Prvi polazak iz Beograda zakazan je u 13.55 časova, dok je dolazak u Nižnji Novgorod predviđen u 18.45 po lokalnom vremenu.
Predviđeno trajanje leta iznosi oko 3 sata i 50 minuta.
U rezervacionom sistemu linija je trenutno planirana sa avionom Airbus A319, a let nosi oznaku JU186.
Uvođenjem ove linije Er Srbija dodatno proširuje svoju mrežu u Rusiji.
Avio-kompanija iz Beograda već leti za Moskvu (SVO), Sankt Peterburg (LED), Soči (AER) i Kazanj (KZN).
Za sada nije objavljeno zvanično saopštenje kompanije o pokretanju nove linije, ali su karte već dostupne u prodaji na sajtu Er Srbije.
Aero.rs