Studentski centar demantovao je danas informacije koje su se pojavile u javnosti o navodnom iseljenju studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu zbog održavanja Specijalizovane izložbe Ekspo 2027, ističući da nijedan student neće ostati bez smeštaja, već će biti privremeno premešteni u okviru kapaciteta Studentskog centra "Beograd" pod istim uslovima koje trenutno imaju u Studentskom gradu, jer će u tom krilu biti smešteni volonteri.