Студентски центар демантовао је данас информације које су се појавиле у јавности о наводном исељењу студената из Студентског града на Новом Београду због одржавања Специјализоване изложбе Експо 2027, истичући да ниједан студент неће остати без смештаја, већ ће бити привремено премештени у оквиру капацитета Студентског центра "Београд" под истим условима које тренутно имају у Студентском граду, јер ће у том крилу бити смештени волонтери.