BIVŠI DIREKTOR ŽELEZNICE DOBIO 16 GODINA ZATVORA Presuda za tragediju koja je odnela 32 života
26.06.2026.
12:11
12:29
Komentari (0)
Bivši direktor italijanskih železnica Mauro Moreti osuđen je na petogodišnju zatvorsku kaznu zbog železničke nesreće u Vijaređu 2009. godine, u kojoj su poginule 32 osobe, prenela je danas Ansa.