Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov danas je sa mladima iz osnovnih i srednjih škola iz Srema, timom upravljača zaštićenog područja predvođenog Dejanom Bulatovićem i predstavnicima opštine Šid, učestvovala u kampanji “Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti!”.