Министарка заштите животне средине Сара Павков данас је са младима из основних и средњих школа из Срема, тимом управљача заштићеног подручја предвођеног Дејаном Булатовићем и представницима општине Шид, учествовала у кампањи “Природа нема алтернативу. Зато делуј и ти!”.