U Privrednoj komori Srbije u Beogradu danas je održana tradicionalna godišnja konferencija „Serbia Goes Green 2026“, posvećena temama zelene ekonomije, održivog razvoja i unapređenja ekoloških standarda u privredi, sa posebnim osvrtom na savremene pristupe usklađivanja ekonomskog rasta, zaštite životne sredine i održive tranzicije.