У Привредној комори Србије у Београду данас је одржана традиционална годишња конференција „Serbia Goes Green 2026“, посвећена темама зелене економије, одрживог развоја и унапређења еколошких стандарда у привреди, са посебним освртом на савремене приступе усклађивањa економског раста, заштите животне средине и одрживе транзиције.