Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Zbog napastvovanja maloletnika tri godine zatvora

16.05.2019. 12:45 12:45
Piše:
Foto: pixabay.com

POŽAREVAC: Osnovni sud u Požarevcu osudio je na tri godine zatvora S.Ž. (52) iz tog grada zbog nedozvoljenih polnih radnji i nanošenja lakih telesnih povreda maloletniku kojeg je prethodno namamio u svoju kuću, preneli su danas mediji.

Ovo je prvostepena presuda na koju i tužilaštvo i odbrana imaju pravo žalbe.



Optužnicom požarevačkog tužilaštva S.Ž. se teret da je 2016. godine namamio u svoju kuću 16-godišnjeg momka iz okoline Požarevca, obećavši mu da će zajedno raditi sklekove i fiskulturne vežbe.



Prema pisanju medija, dok su izvodili vežbe, S.Ž. je prišao maloletniku i počeo da ga dodiruje po telu, a pošto je ovaj počeo da se brani, on ga je udario gumenom palicom, a onda ga napastvovao.



Maloletnik se otrgnuo i pobegao i sve ispričao roditeljima, koji su slučaj prijavili policiji.



Nakon toga usledilo je hapšenje osumnjičenog, koji je i pre 20 godina osuđen zbog slicnog krivicnog dela, preneli su mediji.

Piše:
Pošaljite komentar