(FOTO) SUDAR NA PARKINGU KOD BIG-a Automobil završio na boku
30.11.2025.
23:36
23:53
Komentari (1)
Nesvakidašnji prizor viđen je u nedelju uveče na parkingu ispred Tržnog centra "Big".
U saobraćajnoj nezgodi na parking prostoru ispred tržnog centra jedan automobil završio je "parkiran" popreko.
Iako nisu poznati detalji kako je do nezgode došlo, poznato je da je u okršaju belog Be-Em-Vea i sivog Pežoa zrenjaninskih tablica, "Zrenjninac" završio na boku.
Izvesno je da je udarac bio silovit, jer su se u Be-Em-Veu aktivirali vazdušni jastuci.
Imajući u vidu da se na parkingu ne može voziti brzo, zaista ostaje nepoznanica kako je do ovog inicdenta došlo.
Ono što je poznato jeste da nema teže povređenih.