(ФОТО) СУДАР НА ПАРКИНГУ КОД БИГ-а Аутомобил завршио на боку
30.11.2025.
23:36
23:53
Коментари (1)
Несвакидашњи призор виђен је у недељу увече на паркингу испред Тржног центра "Биг".
У саобраћајној незгоди на паркинг простору испред тржног центра један аутомобил завршио је "паркиран" попреко.
Иако нису познати детаљи како је до незгоде дошло, познато је да је у окршају белог Бе-Ем-Веа и сивог Пежоа зрењанинских таблица, "Зрењнинац" завршио на боку.
Извесно је да је ударац био силовит, јер су се у Бе-Ем-Веу активирали ваздушни јастуци.
Имајући у виду да се на паркингу не може возити брзо, заиста остаје непознаница како је до овог иницдента дошло.
Оно што је познато јесте да нема теже повређених.