DIMILO SE U BRAĆE RIBNIKAR Vatrogasci hitno intervenisali (video)
02.03.2026.
18:17
18:23
Komentari (0)
Novosadski vatrogasci imali su večeras intervenciju u gradu.
Kako prenosi Instagram stranica NS uživo novosadkski vatrogasci imali su intervenciju u Ulici Braće Ribnikara u Novom Sadu.
Vatrogasci su na poziv došli sa tri vozila zbog dima koji se pojavio u stambenoj zgradi.
Nema podataka da li je bilo povređenih i kolika je materijalna šteta ali deluje da se radi o manjoj intervenciji.