ДИМИЛО СЕ У БРАЋЕ РИБНИКАР Ватрогасци хитно интервенисали (видео)
02.03.2026.
18:17
18:23
Коментари (0)
Новосадски ватрогасци имали су вечерас интервенцију у граду.
Како преноси Инстаграм страница НС уживо новосадкски ватрогасци имали су интервенцију у Улици Браће Рибникара у Новом Саду.
Ватрогасци су на позив дошли са три возила због дима који се појавио у стамбеној згради.
Нема података да ли је било повређених и колика је материјална штета али делује да се ради о мањој интервенцији.