(FOTO) JOŠ JEDAN AVION POLEĆE PO SRBE! Pilot se hitno oglasio pred let ka Šarm el Šeiku
03.03.2026.
18:27
18:34
Komentari (0)
Pilot Er Srbije obratio se građanima uoči poletanja za Šarm el Šeik, odakle je avion nacionalne kompanije krenuo po naše državljane koji su prethodno stigli iz Tel Aviva.
– Upravo se pripremamo za let ka Šarm el Šeiku, koji je Vlada Republike Srbije u saradnji sa nacionalnom avio-kompanijom organizovala za srpske državljane. Er Srbija je, kao i svaki put, tu za svoje građane. Vidimo se po sletanju u Beogradu – poručio je pilot.
Povratak „embrajera“ sa oko 120 putnika u Beograd očekuje se u 1.30 posle ponoći.
Sve najnovije informacije o dešavanjima na Bliskom istoku pratite na našem specijalnom BLOGU