(ФОТО) ЈОШ ЈЕДАН АВИОН ПОЛЕЋЕ ПО СРБЕ! Пилот се хитно огласио пред лет ка Шарм ел Шеику
03.03.2026.
18:27
18:34
Коментари (0)
Пилот Ер Србије обратио се грађанима уочи полетања за Шарм ел Шеик, одакле је авион националне компаније кренуо по наше држављане који су претходно стигли из Тел Авива.
– Управо се припремамо за лет ка Шарм ел Шеику, који је Влада Републике Србије у сарадњи са националном авио-компанијом организовала за српске држављане. Ер Србија је, као и сваки пут, ту за своје грађане. Видимо се по слетању у Београду – поручио је пилот.
Повратак „ембрајера“ са око 120 путника у Београд очекује се у 1.30 после поноћи.
Све најновије информације о дешавањима на Блиском истоку пратите на нашем специјалном БЛОГУ