Radosna vest za kupače "TERMAL" OTVORIO DEČJI I SREDNJI BAZEN NA OTVORENOM Lepo vreme ubrzalo početak kupališne sezone u Vrdniku
06.05.2026.
16:26
16:47
Komentari (1)
Sezona na otvorenim bazenima počela je ranije nego inače, a razlog je lepo vreme.
Otvoreno kupalište u okviru Specijalna bolnica „Termal“ u Banja Vrdnik spremno je za novu sezonu.
Kako je saopšteno iz uprave kompleksa, danas, usled povoljnih vremenskih uslova, sa radom počinju srednji i dečji bazen.
Posetioci će već od početka maja imati priliku da uživaju u osveženju i sadržajima koje nudi ovaj popularni rekreativni centar.
Iz „Termala” pozivaju sve građane da iskoriste lepo vreme i u što većem broju posete kupalište, uz očekivanje da će i ove sezone biti jedno od omiljenih mesta za odmor i razonodu.
Sremske vesti