Радосна вест за купаче "ТЕРМАЛ" ОТВОРИО ДЕЧЈИ И СРЕДЊИ БАЗЕН НА ОТВОРЕНОМ Лепо време убрзало почетак купалишне сезоне у Врднику
06.05.2026.
16:26
16:47
Коментари (1)
Сезона на отвореним базенима почела је раније него иначе, а разлог је лепо време.
Отворено купалиште у оквиру Специјална болница „Термал“ у Бања Врдник спремно је за нову сезону.
Како је саопштено из управе комплекса, данас, услед повољних временских услова, са радом почињу средњи и дечји базен.
Посетиоци ће већ од почетка маја имати прилику да уживају у освежењу и садржајима које нуди овај популарни рекреативни центар.
Из „Термала” позивају све грађане да искористе лепо време и у што већем броју посете купалиште, уз очекивање да ће и ове сезоне бити једно од омиљених места за одмор и разоноду.
Сремске вести