VOŠI JUBILARNA 20. TITULA PRVAKA DRŽAVE: Juniori četvrti put u nizu najbolji
Odbojkaši Vojvodine odbranili su titulu juniorskog prvaka Srbije na finalnom turniru održanom na Spensu u Novom Sadu.
Podmladak crveno-belih je četvrti put uzastopno podigao pehar, a u vitrine doneo jubilarni dvadeseti.
U borbi za trofej ekipa Strahinje Kozića pobedila je Crvenu zvezdu 3:0. Finalni turnir prvenstva Vojvodina je počela sa tri ubedljiva trijumfa u A grupi, a padali su redom čačanski Lotus, Crvena zvezda i Niš. U polufinalu su Novosađani imali malo teži izazov jer su do pobede nad Karađorđem iz Topole došli nakon pet setova zakazavši tako finale sa Zvezdom.
MVP priznanje pripalo je Vošinom Pavlu Čolakoviću, koji je zaslužio i nagradu za najboljeg primača, dok su njegovi saigrači Stefan Marić najbolji dizač, a Vukašin Marjanović najbolji srednji bloker.