ВОШИ ЈУБИЛАРНА 20. ТИТУЛА ПРВАКА ДРЖАВЕ: Јуниори четврти пут у низу најбољи
Одбојкаши Војводине одбранили су титулу јуниорског првака Србије на финалном турниру одржаном на Спенсу у Новом Саду.
Подмладак црвено-белих је четврти пут узастопно подигао пехар, а у витрине донео јубиларни двадесети.
У борби за трофеј екипа Страхиње Козића победила је Црвену звезду 3:0. Финални турнир првенства Војводина је почела са три убедљива тријумфа у А групи, а падали су редом чачански Лотус, Црвена звезда и Ниш. У полуфиналу су Новосађани имали мало тежи изазов јер су до победе над Карађорђем из Тополе дошли након пет сетова заказавши тако финале са Звездом.
МВП признање припало је Вошином Павлу Чолаковићу, који је заслужио и награду за најбољег примача, док су његови саиграчи Стефан Марић најбољи дизач, а Вукашин Марјановић најбољи средњи блокер.