(FOTO) „NEKADA JEDNA OD NAJLEPŠIH ULICA, DANAS JE RUGLO GRADA“ Novosađani ogorčeni zbog grafita posle utakmice Vojvodine i Partizana
13.05.2026.
17:30
18:38
Komentari (9)
Više od dve nedelje nakon utakmice FK Vojvodina – FK Partizan, odigrane 22. aprila, stanovnici ulice Save Kovačevića u Novom Sadu i dalje žive okruženi grafitima uvredljivog i vandalskog sadržaja koji su, kako tvrde, osvanuli uoči meča i praktično unakazili čitav kvart.