(ФОТО) „НЕКАДА ЈЕДНА ОД НАЈЛЕПШИХ УЛИЦА, ДАНАС ЈЕ РУГЛО ГРАДА“ Новосађани огорчени због графита после утакмице Војводине и Партизана
13.05.2026.
17:30
18:38
Коментари (9)
Више од две недеље након утакмице ФК Војводина – ФК Партизан, одигране 22. априла, становници улице Саве Ковачевића у Новом Саду и даље живе окружени графитима увредљивог и вандалског садржаја који су, како тврде, осванули уочи меча и практично унаказили читав кварт.