POSLE PANDEMIJSKOG BUMA STIGAO SLOM Gejming industrija u ozbiljnoj krizi, pa deli otkaze UBISOFT U BEOGRADU OTPUSTIO STOTINAK ZAPOSLENIH
25.06.2026.
08:32
09:44
Komentari (0)
Srpsku IT zajednicu uznemirila je vest da je Ubisoft zatvorio studio u Beogradu i otpustio oko stotinu zaposlenih.