ПОСЛЕ ПАНДЕМИЈСКОГ БУМА СТИГАО СЛОМ Гејминг индустрија у озбиљној кризи, па дели отказе UBISOFT У БЕОГРАДУ ОТПУСТИО СТОТИНАК ЗАПОСЛЕНИХ
25.06.2026.
08:32
09:44
Коментари (0)
Српску ИТ заједницу узнемирила је вест да је Ubisoft затворио студио у Београду и отпустио око стотину запослених.