(VIDEO) KAKAV DOČEK U SREMSKIM KARLOVCIMA! Novosađane koji su krenuli pešice za Beograd dočekali meštani, pogledajte kako su ih ugostili- Vijori se zastava "Srbija pobeđuje"
25.06.2026.
12:30
12:43
Komentari (0)
Novosađani koji su jutros krenuli pešice na skup u Beograd, zakazan za subotu, 27. jun, stigli su u Sremske Karlovce, gde su ih dočekali meštani i simpatizeri Srpske napredne stranke.
Nakon više od tri sata pešačenja iz Srpske Atine, nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana stiglo je u Sremske Karlovce, gde se ponosno vijori srpska trobojka i zastava "Srbija pobeđuje".
Njih su dočekali meštani i aktivisti SNS, uz osveženje, hranu i voće, a što je najvažnije pružili su im podršku da nastave dalje.
Kako je izgledao doček pogledajte u snimku u nastavku teksta.