(VIDEO) KAKAV DOČEK U SREMSKIM KARLOVCIMA! Novosađane koji su krenuli pešice za Beograd dočekali meštani, pogledajte kako su ih ugostili- Vijori se zastava "Srbija pobeđuje" 25.06.2026. 12:30 12:43 Piše: Dnevnik Komentari (0) Novosađani koji su jutros krenuli pešice na skup u Beograd, zakazan za subotu, 27. jun, stigli su u Sremske Karlovce, gde su ih dočekali meštani i simpatizeri Srpske napredne stranke. Vaše ime Tekst komentara Interests Uslovi korišćenja Pošaljite komentar