(ВИДЕО) КАКАВ ДОЧЕК У СРЕМСКИМ КАРЛОВЦИМА! Новосађане који су кренули пешице за Београд дочекали мештани, погледајте како су их угостили- Вијори се застава "Србија побеђује" 25.06.2026. 12:30 12:43 Пише: Дневник Коментари (0) Новосађани који су јутрос кренули пешице на скуп у Београд, заказан за суботу, 27. јун, стигли су у Сремске Карловце, где су их дочекали мештани и симпатизери Српске напредне странке. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар