(ВИДЕО) КАКАВ ДОЧЕК У СРЕМСКИМ КАРЛОВЦИМА! Новосађане који су кренули пешице за Београд дочекали мештани, погледајте како су их угостили- Вијори се застава "Србија побеђује"
25.06.2026.
12:30
12:43
Коментари (0)
Новосађани који су јутрос кренули пешице на скуп у Београд, заказан за суботу, 27. јун, стигли су у Сремске Карловце, где су их дочекали мештани и симпатизери Српске напредне странке.
Након више од три сата пешачења из Српске Атине, неколико стотина симпатизера, активиста СНС и грађана стигло је у Сремске Карловце, где се поносно вијори српска тробојка и застава "Србија побеђује".
Њих су дочекали мештани и активисти СНС, уз освежење, храну и воће, а што је најважније пружили су им подршку да наставе даље.
Како је изгледао дочек погледајте у снимку у наставку текста.