NOVOSADSKI SPASIOCI IZVUKLI POVREĐENOG MUŠKARCA NA POPOVICI: Pao sa drveta, predat Hitnoj pomoći!
10.05.2026.
21:29
21:36
Komentari (0)
NOVI SAD: Spasioci Gorske službe spasavanja iz stanice Novi Sad, dobili su poziv za akciju spasavanja muškarca, koji je prilikom penjanja na drvo, pao sa velike visine i povredio se. Muškarac se nalazio na Fruškoj gori, u blizini Popovice.
"Zbog eksponiranog terena, nakon konsultacija sa ekipom Hitne pomoći, naši spasioci su pružili prvu pomoć, zbrinuli i transportovali povređenog, i on je upravo predat lekarima Hitne pomoći", rekli su iz Gorske službe.
U akciji spasavanja učestvovalo je pet spasilaca, a cela akcija trajala je nešto kraće od dva sata.