НОВОСАДСКИ СПАСИОЦИ ИЗВУКЛИ ПОВРЕЂЕНОГ МУШКАРЦА НА ПОПОВИЦИ: Пао са дрвета, предат Хитној помоћи!
10.05.2026.
21:29
21:36
Коментари (0)
НОВИ САД: Спасиоци Горске службе спасавања из станице Нови Сад, добили су позив за акцију спасавања мушкарца, који је приликом пењања на дрво, пао са велике висине и повредио се. Мушкарац се налазио на Фрушкој гори, у близини Поповице.
"Због експонираног терена, након консултација са екипом Хитне помоћи, наши спасиоци су пружили прву помоћ, збринули и транспортовали повређеног, и он је управо предат лекарима Хитне помоћи", рекли су из Горске службе.
У акцији спасавања учествовало је пет спасилаца, а цела акција трајала је нешто краће од два сата.