Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

FK CRVENA ZVEZDA: Dođite na utakmicu protiv TSC-a da proslavimo Endiajeov jubilej

08.08.2025. 14:50 14:52
Piše:
Izvor:
Tanjug
endiaje
Foto: FK Crvena zvezda

Fudbalski klub Crvena zvezde pozvao je danas navijače da dođu na meč četvrtog kola Superlige Srbije protiv TSC-a kako bi proslavili jubilarnu 100. utakmicu Šerifa Endiajea u dresu "crveno-belih".

Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće sutra od 20 časova TSC na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.

Kako se navodi na sajtu kluba, Endiaje je od dolaska u Crvenu zvezdu 2023. godine odigrao 99 utakmica i postigao 48 golova.

"Napadač našeg kluba Šerif Endiaje će odigrati 100. utakmicu u crveno-belom dresu u subotu ukoliko bude nastupio protiv ekipe TSC. Jedan od najupečatljivijih momenata Endiajea u dresu Crvene zvezde bio je het-trik u večitom derbiju u sezoni 2024/25, kada je na gostovanju potvrdio klasu i postao heroj tima. Senegalski reprezentativac se takođe izjednačio sa Kostom Tomaševićem na drugoj poziciji liste strelaca u večitim derbijima, što dodatno potvrđuje njegovu izuzetnu poziciju u klubu", saopštila je Crvena zvezda

Endiaje je tokom dosadašnjeg boravka u Crvenoj zvezdi osvojio dve duple krune. 

"Njegova izvanredna forma tokom prethodnih sezona donela mu je nagradu 'Bora Kostić' za najefikasnijeg igrača Zvezde u sezonama 2023/2024 i 2024/2025, kao i prestižni trofej 'Slobodan Santrač' za najboljeg strelca Superlige Srbije u prethodnoj sezoni. Pozivamo sve navijače da dođu u što većem broju kako bismo zajedno, u subotu od 20 časova, proslavili veliki jubilej Šerifa Endiajea u crveno-belom dresu", poručila je Crvena zvezda.

Izvor:
Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar
FUDBALERI TSC-A U SUBOTU GOSTUJU CRVENOJ ZVEZDI U SUPERLIGI SRBIJE: Dobro pamte „lavove” u Ljutice Bogdana
tsc

FUDBALERI TSC-A U SUBOTU GOSTUJU CRVENOJ ZVEZDI U SUPERLIGI SRBIJE: Dobro pamte „lavove” u Ljutice Bogdana

08.08.2025. 14:13 14:15
ENDIAJE DOBIO DVA TROFEJA PRED POČETAK SEZONE: „Slobodan Santrač“ i „Bora Kostić“ u rukama Senegalca
спорт

ENDIAJE DOBIO DVA TROFEJA PRED POČETAK SEZONE: „Slobodan Santrač“ i „Bora Kostić“ u rukama Senegalca

19.07.2025. 21:37 21:38