ZVEZDA ZBOG DERBIJA KAŽNJENA NOVČANO: Partizan dva meča bez navijača na gostovanjima
13.03.2026.
22:46
22:48
Komentari (0)
Disciplinska i etička komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) kaznila je danas Crvenu zvezdu sa 1.800.000 dinara zbog propusta u organizaciji 178. večitog derbija i Partizan sa dva meča bez navijača na gostovanjima zbog incidenata pristalica "crno-belih" na toj utakmici koja je odigrana 22. februara.