ЗВЕЗДА ЗБОГ ДЕРБИЈА КАЖЊЕНА НОВЧАНО: Партизан два меча без навијача на гостовањима
13.03.2026.
22:46
22:48
Коментари (0)
Дисциплинска и етичка комисија Фудбалског савеза Србије (ФСС) казнила је данас Црвену звезду са 1.800.000 динара због пропуста у организацији 178. вечитог дербија и Партизан са два меча без навијача на гостовањима због инцидената присталица "црно-белих" на тој утакмици која је одиграна 22. фебруара.